פרויקטים מאוכלסים

קבוצת אהרוני, בעלת המוניטין והניסיון הרב בתחומה, יוזמת ובונה פרויקטים ייחודיים במיקומים אסטרטגיים ובעלי פוטנציאל. הבנייה נעשית על שטחים מובחרים ובאזורים מתקדמים ובעלי פיתוח סביבתי מושקע, כך שתוכלו ליהנות מהשילוב האידיאלי – דירות בלעדיות במיקום מנצח.

נתיבות

454 יח'

2022

UP-PARK

הפרויקט כולל 10 בניינים בסטנדרט גבוה, בתמהיל מגוון של דירות 3-4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

הפרויקט נבנה בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת אהרוני ומציע דירות מרווחות עם מרפסות גדולות, מפרט טכני עשיר, חניה ומחסן לכל דירה ופיתוח סביבתי מרשים.

בת ים

162 יח'

2014

נווה נוף

בשיתוף נווה גד

במרחק 10 דקות בלבד מתל אביב, במיקום הטוב ביותר על קו החוף של הטיילת החדשה בבת-ים, שוכן מגדל נוה נוף המציע 42 קומות, דירות יוקרה בנות 4 ו-5 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. עם נוף פנורמי מרהיב ביופיו החולש על הים והפארק הירוק מכל דירה, עיצוב מודרני מוקפד, מפרט חלומי ותכנון חדשני.

אזור

30 יח'

2022

הבית על הפארק

הבית על הפארק הוא פרויקט בוטיק ייחודי הנבנה במיקום האידאלי באזור ברחוב סוקולב פינת ד"ר ליכט בשכונת וילות שקטה וירוקה בסביבה מתחדשת, מבוססת והכי מבוקשת במיקום המאפשר להנות מכל העולמות.

בת-ים

24,000

מ"ר משרדים

2021

uptown business

מגדל המשרדים המפואר של גוש דן מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות בפרויקט מושלם המכיל בתוכו לובי מפואר,
קומות מתוכננות וחללים מרווחים המעניקים יעילות ונוחות מקסימליים. 20 קומות של עוצמה אקסקלוסיבית, נוף עוצר
נשימה לים התיכון וחדשנות בסטנדרט בלתי מתפשר.

בת-ים

255 יח'

2019

uptown tower

מגדל המגורים בפרויקט נישא לגובה של 47 קומות המאפשרות ליהנות מנוף עוצר נשימה במגדל הכי גבוה בעיר. המגדל מציג דירות מעוצבות באדריכלות חדשנית ועכשווית, ותוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי מור סיוון. המגדל שוכן במיקום מנצח, בשכונה צעירה ואופנתית, קרוב למגוון שירותים קהילתיים